Templates by BIGtheme NET

КонтактСледете ги нашите новости

Контакт

Адреса:
Западен булевар бб
Кавадарци
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 (043) 410 599
Факс:
+389 (043) 410 599

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Контакт информации

image

Адреса

Западен булевар бб
Кавадарци, Македонија

Email

mi_comerc@yahoo.com
info@mikomerc.com.mk

Телефон

+389 (043) 410  599

 

Сакате да го реновирате Вашиот дом

Тука сме ние да Ви ги реализираме Вашите желби

Побарајте не